MENU

Služby Resort Slunný dvůr

Nic vám u nás nebude chybět

POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY

JSME PŘIPRAVENI VÁM SPLNIT KAŽDÉ PŘÁNÍ

Díky široké nabídce služeb v areálu Resort hotelu Slunný dvůr vám na vaší dovolené nebude nic chybět, ba naopak, jistě vám vykouzlíme úsměv na tváři. Přijeďte si užít dovolenou, zcela bez starostí. V uzavřeném areálu pouze pro hotelové hosty se budete cítit jako doma, jen s rozdílem péče navíc od našeho personálu, který má jediný úkol, abyste byli po celý pobyt spokojení.   

Dětské hřiště

Rodiny s dětmi jsou u nás vítáni. Malý hosté budou mít jistě radost z venkovního hřiště plného houpaček, prolézaček, pískoviště a skluzavek. Pro další hry mohou děti využít také zahradu, kde svítí slunce po celý den. V letních měsících je zde pro ně připravena také trampolína. 

Sportovní hřiště

Víceúčelové sportovní hřiště je k dispozici všem hostům resortu, kteří touží zahrát si pétanque, malou kopanou, badminton, volejbal, nohejbal a další hry. Travnaté hřiště mohou využít hosté zcela bezplatně. 

Otevírací doba: od jara do podzimu

Pokojové balíčky

Slavíte výročí, narozeniny, máte náladu si zpříjemnit pobyt a udělat si radost na cestách? Pro vás jsou jako stvořené naše balíčky na uvítanou do hotelového pokoje. Máme pro vás nabídku tematických balíčků, které si můžete objednat už při rezervaci nebo nám dejte vědět před příjezdem.

Parkoviště

Hoteloví hosté mohou využít parkoviště přímo u hotelu, které je střeženo kamerovým systémem za poplatek. Nabízíme také nabíječku pro dva elektromobily.

Speciální nabídka