MENU

Služby Resort Slunný dvůr

Nic vám u nás nebude chybět

POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY

JSME PŘIPRAVENI VÁM SPLNIT KAŽDÉ PŘÁNÍ

Díky široké nabídce služeb v areálu Resort hotelu Slunný dvůr vám na vaší dovolené nebude nic chybět, ba naopak, jistě vám vykouzlíme úsměv na tváři. Přijeďte si užít dovolenou, zcela bez starostí. V uzavřeném areálu pouze pro hotelové hosty se budete cítit jako doma, jen s rozdílem péče navíc od našeho personálu, který má jediný úkol, abyste byli po celý pobyt spokojení.

Ikona parkování

Parkování

Hoteloví hosté mohou využít parkoviště přímo u hotelu, které je střeženo kamerovým systémem za poplatek. Nabízíme také nabíječku pro dva elektromobily.

Ikona wifi

Wi-Fi připojení

Připojení k internetu je našim hostům k dispozici po celém objektu zdarma. Tedy jak na pokojích, tak ve společných prostorách.

Ikona stravování

Stravování

V restauraci, která je součástí hotelu, připravujeme pro naše hosty každé ráno vydatné snídaně pro správný začátek dne a servírujeme večeře v rámci polopenze, kterou je možné přikoupit k pobytu.

Ikona wellness

Wellness centrum

Aktivní odpočinek ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou skvěle doplní celková relaxace ve vířivce. Blahodárné účinky saunování můžete pocítit ve finské sauně nebo v parní aroma sauně.

Ikona masáže

Masáže a zábaly

Celkovou péči pro vaše tělo i mysl dotvoří masáže, které jsou součástí našich pobytových balíčků. Nechybí samozřejmě ani odpočinková zóna pro umocnění relaxace.

Ikona ručník

Pokojové balíčky

Pro vás jsou jako stvořené naše balíčky na uvítanou do hotelového pokoje. Máme pro vás nabídku tematických balíčků, které si můžete objednat už při rezervaci nebo nám dejte vědět před příjezdem.

Ikona volejbal

Sportovní hřiště

Víceúčelové sportovní hřiště je k dispozici všem hostům resortu, kteří touží zahrát si pétanque, kopanou, badminton, volejbal, nohejbal a další hry. Otevírací doma travnatého hřiště je od jara do podzimu zcela bezplatně.

Ikona dětské hřiště

Dětské venkovní hřiště

Malý hosté budou mít jistě radost z venkovního hřiště plného prolézaček, pískoviště a skluzavek. V letních měsících je zde pro ně připravena také trampolína.

Ikona gril

Pronájem grilu

Plánujete do Resortu Slunný Dvůr dorazit s partou přátel a rádi byste dobroty z grilu? Po předchozí domluvě pro vás rádi připravíme kýtu nebo celé selátko.

Speciální nabídka