MENU

Novinky

Pokračujeme v úterním okénku tipů, co podnikat v našem okolí!
Už jste navštívili fascinující nádrž Dlouhé stráně u Loučné nad Desnou?
To opravdu stojí za to, doporučujeme! Od našeho hotelu dojedete autem za 20 minut na úpatí a nahoru vás čeká krásný výšlap s dechberoucím výhledem.

Vážení hosté, ze srdce vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný start do roku 2022. Těšíme se, až se v nadcházejícím roce ve zdraví setkáme. ❤️

Hotel Resort Slunný Dvůr

Jak počasí naznačuje, léto se s námi pomalu loučí, ale my se už těšíme na pestrobarevný podzim v Jeseníkách! Přijeďte si ho k nám užít s novým pobytovým balíčkem Podzimní relax v Jeseníkách na 2 noci. Pobyt obsahuje vstup do hotelového wellness, masáže a zábaly, které vám skvěle sednou po procházce v horách. Neváhejte a zarezervujte si svůj podzimní pobyt už dnes, dokud ještě máme volná místa :)

Hotel Resort Slunný dvůr pro vás neustále vylepšujeme novými službami. Náš soukromý Beach club pro rezidenty s plážovými lehátky a barem je skoro postaven! Minulý týden jsme navezli písek a brzy budeme mít hotovo. V srpnu a teplém září si k nám můžete udělat výlet a užít si opalování na pláži s výhledem na Jeseníky. 

Vážení hosté, 

po dlouhém uzavření můžeme v Resortu Slunný dvůr konečně přivítat první návštěvníky! Od 24.5.2021 otevíráme brány resortu v souladu s mimořádným opatřením vlády ČR. 

Ať k nám jedete za čerstvým vzduchem odkudkoliv, zaručujeme vám, že nejen v přírodě v okolí, ale také uvnitř hotelu se vám bude dýchat o poznání lépe. Na naše hotelové pokoje jsme pořídili skvělé čističky vzduchu Ionic Care, které odstraňují až 96 % nečistot z ovzduší a zároveň generují zdraví prospěšné záporné ionty. 

Povězme si upřímně, bylo to dost náročné... ale blýská se na lepší zítřky! Všichni si po covidové epidemii zasloužíme trochu odpočinku a regeneraci pro tělo i mysl. Dopřejte si úžasný relax u nás v hotelu Slunný dvůr! Máme pro vás připravený sedmidenní pobyt s polopenzí, během kterého si užijete každodenní vstup do bazénu s whirlpoolem a taktéž do dvou druhů saun. 

V Resortu Slunný dvůr jsme připraveni přivítat také rodiny s dětmi. Věříme, že si u nás užijí dovolenou nejejn dospělý, ale i ti nejmenší hosté, kteří mohou naplno využít přilehlou zahradu s dětským hřištěm, trampolínou, prolézačkami, skluzavkami a dalšími prvky. Větší děti jistě naleznou dostatek prostoru pro sportovní vyžití na multifunkčním hřišti

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků ten pravý pro vás. Nabízíme pobyty vhodné pro páry, rodiny, seniory či dámy. Neváhejte a vydejte se nechat hýčkat do Resortu Slunný dvůr. Krásné prostředí Hrubého Jeseníku doplníme vynikajícími službami a zaslouženým relaxem. 

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem Wi-Fi. Nebojte se využít bezpečné a bezplatné připojení k internetu. 

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme! 

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 

Speciální nabídka