MENU

Novinky

Užijte si dokonalý odpočinek v Resort Hotelu Slunný Dvůr, kde na vás čeká ubytování s dárkem jedné noci zdarma v luxusních apartmánech, bohaté snídaně, exkluzivní tříchodové večeře a přístup do wellness centra.

Rezervace pobytu

Zažijte u nás v Resort Hotelu Slunný Dvůr nezapomenutelnou letní noc. V ceně máte večeři s lahví vychlazeného Lambrusca, vstup do wellness centra a bohatou snídani.

Online rezervace pobytu

Dámská jízda má u nás velký úspěch. Při ní se nás ženy ptají, co by jsme mohly udělat pro jejich krásu a pohodu. Iva přišla s myšlenkou nového kosmetického balíčku = Marilyn.

Online rezervace pobytu

V Resort Hotelu Slunný dvůr bude letní sezóna 2024 nabitá skvělými akcemi a zábavným programem.

Letní kalendář 2024

Zúčastněte se naší soutěže v Resort Hotelu Slunný Dvůr a získejte šanci na víkendové ubytování plné luxusu, objevte tajemství naší zkušené masérky nebo si užijte vstup do našeho relaxačního wellness centra.

Jak zní soutěžní otázka?
Který pivovar ovládl Hotel Slunný Dvůr a ve kterém městě se nachází?

Své odpovědi můžete zasílat na uvedený email do 23. 2. 2024.
beata@hotelslunnydvur.cz

Držíme vám palce a zasoutěžte si o nezapomenutelné vouchery !!

Resort Hotelu Slunný Dvůr si pro vás každý měsíc připravil novou gastronomickou lahůdku v naší hotelové restauraci. Přijďte posedět, ponořte se do uvolněné atmosféry a ochutnejte naše výjimečné speciality..

Kouzelný večer plný relaxace, který otevírá dveře do světa tradičních saunových zážitků a harmonie těla i ducha.
Rezervujte si místo již dnes a dopřejte si noční relaxaci.

Telefonní číslo: +420 777 453 791 - email: recepce@hotelslunnydvur.cz

Hotel Slunný Dvůr Vám přináší jedinečný pobytový wellness balíček, kde se spojuje horská atmosféra s luxusem. Nechte se unášet relaxací, vychutnávejte wellness procedury a objevujte kouzlo tohoto nádherného regionu.

Rezervace pobytu

Užijte si odpočinek relaxaci a krásu podzimní přírody. Vydejte se na Slunný Dvůr, kde si díky skvělé poloze hotelu můžete nejen užívat výhledu na celé panorama Hrubého Jeseníku, ale využít ji ke spoustě výletů.

Více informací

Přijměte pozvání na Svatomartinský víkend do hotelu Slunný Dvůr uprostřed panenské přírody Jeseníku. Připijte si kvalitním vínem na zdraví a svým chuťovým buňkám dopřejte gastronomický zážitek.

Aktivní odpočinek ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou, skvěle doplní celková relaxace ve vířivce. Blahodárné účinky saunování, můžete pocítit ve finské sauně nebo v parní aroma sauně.

Wellness centrum

Nechte se unášet pohodou silvestrovských oslav v Jeseníkách s bohatým silvestrovským rautem. Těšit se můžete na celodenní vstup do wellness centra a tříchodovou večeři v hotelové restauraci.

Rezervace pobytu

Vinná degustace aneb ,,Co k nám přišlo z Francie.‘‘ Zážitkovým večerem provází Mgr. Alexandr Burda, gastronom a pedagog SŠHS a VOŠ Opava. Vstupenky je nutné zakoupit předem v pokladně zámku Jánský Vrch, denně kromě pondělí od 9.00 do 16.00 hod.

Více informací

Rezervace ubytování

K nedělní noci se slevou 30 % vám dáme večeři s lahví vína, vstup do wellness centra, pohodlnou postel a ráno snídani. Necháme vás se déle vyspat - check-out máte v tomto případě až v jedenáct hodin.

Rezervace pobytu

Čeká vás dokonalý odpočinek na 2-3 noci, během kterého si užijete relaxaci a hýčkání. V panenské přírodě v okolí hotelu si užijete začínající léto, takže od nás odjedete jako znovuzrození.

Rezervace pobytu

Pokud hledáte místo, kde si užijete odpočinek, relaxaci a krásu přírody jen Vy sami, tak neváhejte a vydejte se na Slunný Dvůr, kde si díky skvělé poloze hotelu můžete nejen užívat výhledu na celé panorama Hrubého Jeseníku, ale využít ji ke spoustě výletů.

Rezervace pobytu

Léto je roční období plné optimismu, přijeďte to ještě podpořit s naším pobytovým balíčkem. Čeká vás dokonalý odpočinek na 3 noci, během kterého si užijete relaxaci a hýčkání.

Rezervace pobytu

Oblíbené trhy s regionálními potravinami, řemesly a zajímavými produkty z Jesenicka i širšího okolí. Součástí akce je doprovodný kulturní program a dětská herna.

Více informací

Online rezervace

Aktivní odpočinek ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou skvěle doplní celková relaxace ve vířivce. Blahodárné účinky saunování můžete pocítit ve finské sauně nebo v parní aroma sauně.

Více informací

Speciální sleva 20 % na hotelové ubytování od 21. 3. – 28. 3. 2023 jen a jen pro vás. V panenské přírodě v okolí hotelu si navíc užijete začínající jaro, takže od nás odjedete v plné síle, připraveni na jaro a vše co přijde s ním.

Rezervace ubytování

Objednejte si poukaz v libovolné hodnotě, nebo na jeden z našich pobytových balíčků a kdykoliv v průběhu jednoho roku od zakoupení ho můžete uplatnit na pobyt v Resortu Slunný dvůr v Lázních Jeseník.

Zakoupit poukaz

Zažeňte únavu relaxačním pobytem v nádherném prostředí Jeseníků. Poznejte jedinečnou krásu a čistotu horské přírody, nadechněte se čerstvého vzduchu a nechte se hýčkat.

Rezervace pobytu

Navštivte nejvyšší moravské hory, poznejte krásná místa a zažijte něco nového. Pobyt pro celou rodinu Vám nadělí krásné vzpomínky a společně strávený čas.

Rezervace pobytu

Dráha s dlouhou historií začíná na Křížovém vrchu a spouští se dolů kolem křížové cesty do Smetanových sadů v Jeseníku. Jedná se o amatérskou přírodní dráhu, kterou využívají především děti a milovníci sáňkování.

Více informací

Rezervace pobytu

Jaro je roční období plné optimismu, přijeďte to ještě podpořit s naším pobytovým balíčkem. Čeká vás dokonalý odpočinek na 3 noci, během kterého si užijete relaxaci a hýčkání.

Rezervace pobytu

Prožijte ničím nerušený romantický pobyt na svátek všech zamilovaných a nechte se hýčkat v krásném prostředí Jeseníků. Těšit se můžete na chutnou polopenzi, láhev šumivého sektu, vstup do našeho wellness centra a exkluzivní párovou masáž, kterou náš hotel nabízí pouze v tomto balíčku.

Rezervace pobytu

Milí hosté, máme pro vás zbrusu nové wellness menu, ve kterém nyní najdete vymakané regenerační masáže, zábaly, rituály a spoustu ozdravných i detoxikačních metod. Naši zkušení profesionálové ve wellness centru se o vás královsky postarají, případně vám pomohou najít proceduru, která je pro vás vhodná. Nechte se hýčkat! 

Prohlédněte si naše wellness menu.

Rok 2022 byl pro nás všechny náročný. Když se ohlédnete, vidíte za sebou spousty příběhů. Osobních, vztahových i pracovních. Proto jsme měli radost, když jste si mohli na chvilku odskočit k nám, do hotelu Slunný dvůr, od všedních starosti. Odreagovat se, odpočinout si. Nový rok na našem hotelu přinese i nové změny v podobě celkového servisu. "Nechat se hýčkat" je naše moto příštího roku. Tým hotelu se na vás těší.

???? Ještě jste nesehnali všechny dárky pod stromeček? Nezoufejte! Máme pro vás tip, jak obdarovat své blízké a i na poslední chvíli jim pořídit něco, z čeho budou mít opravdu radost.????
Nabízíme dárkové poukazy na pobytový balíček či hodnotu do našeho hotelu, které můžete zakoupit online, takže je obdržíte ihned. Vaši blízcí si odpočinou ve wellness, projdou se po krásných Jeseníkách, zalyžují si a ještě se skvěle nají v naší restauraci. ????Nestresujte se s dárky, Vánoce jsou svátky pohody! ❤️
Víme, že zima teprve startuje, ale.... proč se netěšit na jaro už teď?
Připravili jsme pro vás opět výhodné jarní balíčky na 2 a 3 noci! V obou verzích najdete naší oblíbenou masáž Slunečné pohlazení, v pobytu na 3 noci navíc taky parafínový zábal Bohatá polopenze a vstup do wellness a sauny je samozřejmostí.
Tak neváhejte a zažijte jaro v panenské přírodě Jeseníků
Už víte, co na Silvestra? Váháte mezi klidným pobytem s výhledem na hory a relaxem ve wellness, nebo zábavným večírkem? Přijeďte k nám a můžete mít obojí!
Dali jsme pro vás dohromady nabité silvestrovské pobyty ve dvou variantách (2 a 3 noci), během kterých si užijete skvělé hýčkání i gastronomické zážitky. Přímo na silvestrovský večer pro vás máme připravený raut, přípitek i grilování.
Milí přátelé, chceme vám připomenout náš výhodný Svatomartinský pobyt, protože zbývá už jen pár posledních pokojů! ???? Akce probíhá během dvou listopadových termínů, a to 4. - 6. 11. a 11. - 13. 11. a zahrnuje čtyřchodovou svatomartinskou večeři, dobré víno ????, vstup do wellness centra a do sauny. Zahřejte se během krásného barevného podzimu v Jeseníkách a dopřejte si opravdový požitek. ????
Více o pobytu zde ???? https://bit.ly/svatomartinskypobyt

Léto je v plném proudu a díky teplému počasí si první listopadový sníh snad ani nedokážeme představit. Ale proč si nevytvořit něco, na co už se teď můžeme těšit? Třeba na čtyřchodovou svatomartinskou večeři, dobré víno, wellness centrum, saunu v sychravém počasí... Ideální kombinace! Zarezervujte si nás Svatomartinský pobyt už teď a oslavte tento svátek odpočinkem v panenské přírodě Jeseníků! 

Pobyt rezervujte zde / Více informací.

A teď si dáme ještě informační okénko :). 

Víte, proč se vlastně svátek Svatého Martina slaví? Ve třetím století se stal Martin Tourský svatým, protože pomohl žebrákovi před prochladnutím. Od té doby je Svatý Martin patronem chudých. A proč je zrovna husa tím pokrmem, který se na jeho svátek připravuje? Legenda praví, že během jeho kázání ho tak moc rušilo hejno hus hejháním, že dostal Martin vztek a jako pomstu z nich nechal připravit lahodný pokrm, který dodnes známe jako Svatomartinskou husu. 

Představujeme vám výhodný pobytový balíček LUXURY relax s vířivkou na 2 noci!
Přijeďte si na dva dny odpočinout do zcela nového LUXURY studia s vlastní perličkovou vanou. Postaráme se o vás jako o VIP zákazníky, ale zároveň neztratíte své soukromí a ještě ušetříte 15 % oproti běžnému ubytování! 
Nechte se zkrátka hýčkat uprostřed dechberoucí přírody v Jeseníkách. 
Pozor, všechny neděle jsou u nás teď za zvýhodněnou cenu!
Připravili jsme pro vás akční balíček na jednu noc z neděle na pondělí. Strávíte jí sami nebo s někým? To necháme jen na vás. My vám k tomu dáme večeři s láhví vína, vstup do wellness, pohodlnou postel a ráno bohatou snídani. A necháme vás se déle vyspat - checkout máte v tomto případě až v jedenáct. A abychom nezapomněli, to vše se slevou 30 %. To není špatný start do nového týdne, ne? ☺️
Milí hosté, čekají nás krásné slunečné dny, na sjezdovkách stále kvalitní lyžování i přesto, že v okolí lázní už se pomalu probouzí jaro... Ideální podmínky na to vyrazit k nám do hotýlku a užít si všechny krásy tohoto období! A proto pokud k nám máte poukázky na pobyt, doporučujeme je uplatnit co nejdříve a vybrat si jeden z našich pokojů s výhledem či terasou! Těšíme se na vás.
 

Milí hosté,

pokud chcete strávit příjemné chvíle relaxu pouze s drahou polovičkou, případně s přáteli v soukromí, máme pro vás dobrou zprávu! Naše wellness prostory jsou vám nyní k dispozici pro privátní pronájem, a to včetně osušek a možnosti dokoupení vybraného občerstvení (sekt, nápoje, obložené mísy).

Vybrat si můžete ze dvou časů:

1. vstup - 10:00 až 11:30

2. vstup - 12:00 až 13:30

Bližší informace, včetně nabízených služeb, vám ochotně podá pracovník wellness nebo hotelové recepce - případně nás kontaktujte na spacentrum@hotelslunnydvur.cz

Těšíme se na vás!

Připravujeme pro vás nové menu! Nedávno nás navštívili kulinářští experti, kteří proškolili naše kuchaře a za této spolupráce vzniká nový jídelní lístek plný famózních dobrot, které budeme servírovat v naší hotelové restauraci. Máte se na co těšit!

Poté, co Kofola ČeskoSlovensko koupila zavedenou rodinnou firmu Espresso a vstoupila do kávového byznysu, se rozhodla své voňavé portfolio rozšířit. Na trh uvádí novou značku kávy Trepallini, která je namíchaná italskými mistry, praží se pěkně postaru a staví na tradici a zkušenostech lidí podílejících se na výrobě kávy po generace.
U nás si tuto novinku můžete dopřát a vyzkoušet!
Pokračujeme v úterním okénku tipů, co podnikat v našem okolí!
Už jste navštívili fascinující nádrž Dlouhé stráně u Loučné nad Desnou?
To opravdu stojí za to, doporučujeme! Od našeho hotelu dojedete autem za 20 minut na úpatí a nahoru vás čeká krásný výšlap s dechberoucím výhledem.

Vážení hosté, ze srdce vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný start do roku 2022. Těšíme se, až se v nadcházejícím roce ve zdraví setkáme. ❤️

Hotel Resort Slunný Dvůr

Jak počasí naznačuje, léto se s námi pomalu loučí, ale my se už těšíme na pestrobarevný podzim v Jeseníkách! Přijeďte si ho k nám užít s novým pobytovým balíčkem Podzimní relax v Jeseníkách na 2 noci. Pobyt obsahuje vstup do hotelového wellness, masáže a zábaly, které vám skvěle sednou po procházce v horách. Neváhejte a zarezervujte si svůj podzimní pobyt už dnes, dokud ještě máme volná místa :)

Hotel Resort Slunný dvůr pro vás neustále vylepšujeme novými službami. Náš soukromý Beach club pro rezidenty s plážovými lehátky a barem je skoro postaven! Minulý týden jsme navezli písek a brzy budeme mít hotovo. V srpnu a teplém září si k nám můžete udělat výlet a užít si opalování na pláži s výhledem na Jeseníky. 

Vážení hosté, 

po dlouhém uzavření můžeme v Resortu Slunný dvůr konečně přivítat první návštěvníky! Od 24.5.2021 otevíráme brány resortu v souladu s mimořádným opatřením vlády ČR. 

Ať k nám jedete za čerstvým vzduchem odkudkoliv, zaručujeme vám, že nejen v přírodě v okolí, ale také uvnitř hotelu se vám bude dýchat o poznání lépe. Na naše hotelové pokoje jsme pořídili skvělé čističky vzduchu Ionic Care, které odstraňují až 96 % nečistot z ovzduší a zároveň generují zdraví prospěšné záporné ionty. 

Povězme si upřímně, bylo to dost náročné... ale blýská se na lepší zítřky! Všichni si po covidové epidemii zasloužíme trochu odpočinku a regeneraci pro tělo i mysl. Dopřejte si úžasný relax u nás v hotelu Slunný dvůr! Máme pro vás připravený sedmidenní pobyt s polopenzí, během kterého si užijete každodenní vstup do bazénu s whirlpoolem a taktéž do dvou druhů saun. 

V Resortu Slunný dvůr jsme připraveni přivítat také rodiny s dětmi. Věříme, že si u nás užijí dovolenou nejejn dospělý, ale i ti nejmenší hosté, kteří mohou naplno využít přilehlou zahradu s dětským hřištěm, trampolínou, prolézačkami, skluzavkami a dalšími prvky. Větší děti jistě naleznou dostatek prostoru pro sportovní vyžití na multifunkčním hřišti

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků ten pravý pro vás. Nabízíme pobyty vhodné pro páry, rodiny, seniory či dámy. Neváhejte a vydejte se nechat hýčkat do Resortu Slunný dvůr. Krásné prostředí Hrubého Jeseníku doplníme vynikajícími službami a zaslouženým relaxem. 

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme! 

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem Wi-Fi. Nebojte se využít bezpečné a bezplatné připojení k internetu. 

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 

Speciální nabídka