MENU

Pokoje Hotel Slunný dvůr

Dvoulůžkový pokoj

Prostorný dvoulůžkový pokoj nabízí krásné výhledy do okolí. Pokoj má vlastní koupelnu, kde je k dispozici sprchový kout, WC, ručníky a toaletní potřeby. Do zařízení pokoje patří také psací stůl, manželská postel s nočními stolky, skříň, TV a Wi-Fi připojení. Dvoulůžkový pokoj je ideální volbou pro páry.

Dvoulůžkový pokoj s terasou

Prostorný pokoj nabízí komfortní ubytování až pro 3 osoby, disponuje manželskou postelí a jednou přistýlkou. Hosté se mohou těšit na posezení na vlastní terase s výhledem na panorama Jeseníků a snadný přístup do zahrady hotelu. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, moderní nábytek, TV a Wi-Fi připojení.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem ubytuje až 3 osoby. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Mezi vybavení pokoje patří TV, psací stůl, skříň, noční stolky, nechybí ani Wi-Fi připojení a ručníky s toaletními potřebami.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj komfortně ubytuje 1 osobu, pro kterou je zde nachystaná klasická jednolůžková postel. V pokoji je možné využívat vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC. Moderní nábytek včetně psacího stolu a úložných prostor, TV a Wi-Fi připojení jsou zde pro Vaše pohodlí.

Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky

Jednolůžkový pokoj s přistýlkou disponuje dvěma oddělenými lůžky. V pokoji se nachází samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí jsou ručníky a toaletní potřeby. Pokoj je vybavený psacím stolem, úložnými prostory, nechybí ani TV a Wi-Fi připojení k internetu. Díky dispozicím pokoje je vhodný pro obchodní cestující.

Třílůžkový pokoj

Pokoj s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem je prostorným ubytováním pro 3 osoby. Třílůžkový pokoj je dále vybaven psacím stolem, skříní, nočními stolky, TV a Wi-Fi připojením. Samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, ručníky a toaletní potřeby poskytujeme bezplatně.

Suite - apartmá pro 4 osoby

Suite je prostorný typ pokoje se dvěma místnostmi, které ubytují celkem až 4 osoby. V ložnici se nachází manželská postel, obývací část disponuje jedním pevným lůžkem a rozkládacím gaučem. Světlé a moderní apartmá nabízí výhled na okolní hory a pohodlné posezení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC. Nechybí psací stůl, skříň, TV a Wi-Fi připojení k internetu.

Speciální nabídka