MENU

Pokoje Hotel Slunný dvůr

LUXURY soukromé studio double

Zbrusu nové soukromé LUXURY studio v komplexu Resort Slunný dvůr. Studio má vlastní vchod do budovy, není tedy třeba projít přes recepci, budova je zcela samostatná. LUXURY studio je vhodné zejména pro hosty, kteří upřednostňují soukromí a vysoký komfort. Pokoj je vybaven podlahovým vytápěním, LCD televizí, minibarem, gaučem s konferenčním stolkem, čajovým setem a kávovarem a samozřejmě bezplatným internetovým Wi-fi připojením.
Parkovat můžete v areálu hotelu. Předání klíčů a ubytovací servis zajišťuje naše asistentka, se kterou se potkáte v areálu Wellness Hotelu.
Naše asistentka je vám k dispozici po celou dobu pobytu a poskytne vám veškeré informace, ať už potřebujete poradit, pomoct nebo si jen zarezervovat stůl v
restauraci. Můžete se na ni kdykoliv obrátit se svými požadavky.

LUXURY soukromé studio double s perličkou

Ubytování v EXCLUSIVE studiu s perličkovou vanou přímo na pokoji Vám poskytne úplně nový pohled na relaxační pobyty. Neobyčejný zážitek a celkový dojem podtrhuje Resort Slunný dvůr a veškeré služby, které nabízí. Pokoj je vybaven podlahovým vytápěním, LCD televizí, minibarem a bezplatným internetovým Wi-fi připojením. Užijte si wellness v naprostém soukromí.

LUXURY soukromé studio se dvěma ložnicemi

Nové soukromé LUXURY studio se dvěma ložnicemi v komplexu Resort Slunný Dvůr, které má vlastní vchod do budovy.
LUXURY studio je vybavené minibarem, LCD televizí a obsahuje dvě samostatné vysoce komfortní postele a jednu manželskou postel. Studio je vhodné pro rodinu nebo maximálně čtyři dospělé. Ocení ho zejména hosté, kteří upřednostňují soukromí a vysoký komfort. Ubytovací servis zajišťuje naše asistentka, se kterou se potkáte v areálu Wellness Hotelu. Užijte si neobyčejný zážitek a wellness v naprostém soukromí.

Speciální nabídka