MENU

Ubytování Lázně Jeseník

Hotel Slunný dvůr

UBYTOVÁNÍ V RESORTU

POKOJE S VÝHLEDEM NA PANORAMA HRUBÉHO JESENÍKU

Pětipodlažní hotel disponuje celkem 18 nadstandardně vybavenými jednolůžkovými až třílůžkovými pokoji a apartmány. Každý z nich má k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem, televizi, moderní nábytek a bezdrátovou síť Wi-Fi. Ve vybraných místnostech najdete také pohovku a posezení. Díky perfektní dispozici hotelu je z pokojů i apartmánů nádherný výhled na celé CHKO Jeseníky, včetně všech vysokých hor, Praděd nevyjímaje.

Hotelové pokoje a apartmány

Vybrat si můžete ze široké nabídky prostorných pokojů, které mají rozdílné dispozice i počty lůžek. Vhodné ubytování u nás najde jak samostatný turista, pár, tak početná rodina či skupina. Špičkový hotelový servis je u nás samozřejmostí. Na pokojích a apartmánech budete mít k dispozici čisté ručníky i ložní prádlo. Rádi pro vás před příjezdem připravíme dle vašeho přání tématický balíček z naší nabídky. V případě jakýchkoliv potíží nebo dotazů můžete kdykoliv kontaktovat hotelovou recepci. Vaše spokojenost je totiž na prvním místě.

VÍCE INFORMACÍ O POKOJÍCH

Soukromá studia LUXURY

Zbrusu nová LUXURY soukromá studia v komplexu Resort Slunný Dvůr, jsou vhodná zejména pro hosty, kteří upřednostňují soukromí a vysoký komfort. Mají vlastní vchod do budovy, která je zcela samostatná. Ubytování v LUXURY studiích vám poskytne úplně nový pohled na relaxační pobyty, neobyčejný zážitek, veškeré služby a široké spektrum dodatečných funkcí, které Resort Slunný Dvůr nabízí. Ubytovací servis zajišťuje naše asistentka, se kterou se potkáte v areálu Wellness Hotelu a poskytne vám veškeré informace po celou dobu pobytu.

VÍCE INFORMACÍ O POKOJÍCH

Služby v hotelovém areálu

Komplexní nabídka služeb v uzavřeném areálu Slunného dvora vám zaručí příjemně strávenou dovolenou. Ať už holdujete spíše odpočinku ve wellness, nebo si rádi venku zahrajete sportovní hru, v našem resortu se nudit nebudete. Samozřejmostí je také výborná strava z rukou našeho šéfkuchaře i možnost se osvěžit lahodným nápojem v lobby baru či na letní zahrádce. Všechny služby poskytujeme všem hostům, kteří k nám zavítají a nabízíme pro ně špičkový servis, jedinečný komfort a klidné prostředí hotelového resortu. 

Hotel nedisponuje výtahem.

Poplatek za parkování je 50 Kč / den.

Poplatek z pobytu je 40 Kč / den.

VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBÁCH

Lázně Jeseník

Významné lázně v srdci Jesenických hor založil Vinzenz Priessnitz. Léčebnou silou Lázní Jeseník se stala vodoléčba, jejíž základy položil Priessnitz v první polovině 19. století. Samotnou hydroterapii doplňoval ovšem také neméně důležitým pohybem a zdravou životosprávou. Přijeďte objevit kouzlo vodoléčebných lázní na vlastní kůži i dnes.

VÍCE INFORMACÍ O OKOLÍ

Speciální nabídka