MENU

Wellness centrum Resortu Slunný Dvůr

Lázně Jeseník

LUXUSNÍ WELLNESS

RELAXACE, KTERÁ PROSLUNÍ VAŠE DNY

Nechte se hýčkat v našem wellness centru. Aktivní odpočinek ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou skvěle doplní celková relaxace ve vířivce. Blahodárné účinky saunování můžete pocítit ve finské sauně nebo v parní aroma sauně. Celkovou péči pro vaše tělo i mysl dotvoří masáže, které jsou součástí našich pobytových balíčků. Nechybí samozřejmě ani odpočinková zóna pro umocnění relaxace.

Bazén & whirlpool

V resortu Slunný dvůr naleznete jediný bazén se slanou "mořskou" vodou v Jeseníku. Objevte blahodárné účinky vodoléčby, prohřejte unavené svaly a uvolněte z nich napětí. Ve vířivce zregenerujete celé tělo i mysl ať už po vycházce po hřebenech hor či obchodní schůzce.

Otevírací doba bazénu & whirpoolu: 10:00 - 19:00

Finská sauna

Finská sauna působí léčivě i preventivně na celý organismus. Posiluje srdeční a oběhový systém, uvolňuje napětí ze svalů, působí i proti stresu. Ke správnému saunování patří ovšem také ochlazování, střídání teplot totiž posiluje imunitu, doporučujeme proto nezapomínat na studenou sprchu po každém cyklu. Odvážit se můžete i pod ledovou vodu z ochlazovacího vědra.

Parní aroma sauna

Parní sauna se oproti té finské vyznačuje vysokou vlhostí vzduchu, která kromě svých léčebných přínosů pro organismus přináší i uklidňující účinky. Pobyt v aromatické sauně má pozitivní vliv na psychiku, díky hlubokému dýchání uvolňuje napětí a ozdravuje dýchací cesty. Pozitivně působí v neposlední řadě na kožní problémy.

Otevírací doba finské & parní aroma sauny: 15:00 - 19:00

Vstup do wellness centra je nedílnou součástí našich pobytových balíčků, případně lze přiobjednat k samotnému ubytování již při online rezervaci.

Speciální nabídka