MENU

Wellness centrum Resortu Slunný Dvůr

Lázně Jeseník

LUXUSNÍ WELLNESS

RELAXACE, KTERÁ PROSLUNÍ VAŠE DNY

Nechte se hýčkat v našem wellness centru. Aktivní odpočinek ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou skvěle doplní celková relaxace ve vířivce. Blahodárné účinky saunování můžete pocítit ve finské sauně nebo v parní aroma sauně. Celkovou péči pro vaše tělo i mysl dotvoří masáže, které jsou součástí našich pobytových balíčků. Nechybí samozřejmě ani odpočinková zóna pro umocnění relaxace. Při vstupu se nachází společná šatna.

Bazén & whirlpool (10:00 - 21:00)

V resortu Slunný dvůr naleznete jediný bazén se slanou "mořskou" vodou v Jeseníku. Objevte blahodárné účinky vodoléčby, prohřejte unavené svaly a uvolněte z nich napětí. Ve vířivce zregenerujete celé tělo i mysl ať už po vycházce po hřebenech hor či obchodní schůzce.

Finská sauna (17:00 - 21:00)

Finská sauna působí léčivě i preventivně na celý organismus. Posiluje srdeční a oběhový systém, uvolňuje napětí ze svalů, působí i proti stresu. Ke správnému saunování patří ovšem také ochlazování, střídání teplot totiž posiluje imunitu, doporučujeme proto nezapomínat na studenou sprchu po každém cyklu. Odvážit se můžete i pod ledovou vodu z ochlazovacího vědra.

Parní aroma sauna (17:00 - 21:00)

Parní sauna se oproti té finské vyznačuje vysokou vlhostí vzduchu, která kromě svých léčebných přínosů pro organismus přináší i uklidňující účinky. Pobyt v aromatické sauně má pozitivní vliv na psychiku, díky hlubokému dýchání uvolňuje napětí a ozdravuje dýchací cesty. Pozitivně působí v neposlední řadě na kožní problémy.

Otevírací doba wellness centra: V případě časování procedur a samotného vstupu do wellness se obraťte na recepci hotelu.

Vstup do wellness centra je nedílnou součástí našich pobytových balíčků, případně lze přiobjednat k samotnému ubytování již při online rezervaci. Také nás pro rezervaci můžete kontaktovat na emailu spacentrum@hotelslunnydvur.cz

NOVINKA - PRIVÁTNÍ WELLNESS

Chcete si užít ničím nerušený relax s přáteli, drahou polovičkou či úplně sami?

Nově pro vás otevíráme naše wellness centrum i pro soukromý pronájem! Samozřejmě s možností doukoupení vybraného druhu občerstvení (sekt, nápoje, obložené mísy), které pro vás připravíme v prostoru u bazénu. Ručníky jsou taktéž v ceně pronájmu.

Privátní wellness si můžete zarezervovat ve dvou časových úsecích:

  • 10:00 - 11:30
  • 12:00 - 13:30

Bližší informace, včetně ceníku nabízených služeb, vám ochotně podá pracovník wellness centra nebo hotelové recepce, případně na emailu spacentrum@hotelslunnydvur.cz.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Speciální nabídka