MENU

VIP zóna Resort Slunný dvůr

Věrnostní program pro stálé hosty

VIP karta

ČERPEJTE VÝHODY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU V NOVÉM RESORTU

Posouváme se v kvalitách stále dále a chceme všem našim hostům nabídnout ucelenou nabídku služeb v jedinečném prostředí. Celý areál se tak uzavírá v Resort Hotel Slunný dvůr. S novou VIP kartou budete moci využívat speciální nabídky pro členy a čerpat slevu na naše služby v resortu. 

Aktuální nabídka pro členy

Pravidelně Vás, stávající členy věrnostního programu, budeme informovat o nových nabídkách a zvýhodněných pobytech v hotelu Slunný dvůr. Neváhejte nás sledovat, ať Vám žádná akce neunikne.

Jak získat VIP kartu

Rádi jezdíte do Jeseníků a přejete si mít na svých cestách kvalitní zázemí, kde o Vás bude perfektně postaráno? Neváhejte se přidat do našeho věrnostního programu a čerpejte výhody VIP karty na svých cestách.

Nová VIP karta opravňuje Vás i Vaše rodinné příslušníky (manželka/manžel, děti) k využití naší slevy pro Vás, která činí 15 %, na veškeré služby poskytované v Resort Hotelu Slunný dvůr s výjimkou konzumace v restauraci a na baru. Nevztahuje se na last minute nabídky.

Členství získáte až po prvním ubytování v hotelu Slunný dvůr.

Rezervujte si svůj pobyt dopředu prostřednictvím rezervačního systému. Při příjezdu Vám bude vystavena nová VIP karta , díky které bude moci využívat našich služeb se slevou 15 % kdykoliv v budoucnu.

Speciální nabídka